mardi 7 décembre 2010

# Arena of Speculation

Arena of Speculation (Critical conjecture on the spatial futures of Israel-Palestine) is a remarkable platform about the Palestinian territorial struggle which include several articles on the topic but also various interviews including two acquaintances, Alessandro Petti (from Decolonizing Architecture) and Yazid Anani (from Birzeit University near Ramallah).
This website is also focusing on the Palestinian Right to Return and strategies on its application.

Its authors are :
- Ahmad Barclay
-
Nina Kolowratnik
-
Tashy Endres

7 commentaires:

Trishia a dit…

Very fascinating, seeing your sketches into real structure. I hope the image is larger. Anyway, great post. Amazing!

Trishia
My blog : combinaison de ski bébé 

قمة الدقة a dit…

شركة قمة الدقة للخدمات المنزلية
شركة كشف تسربات المياه بالاحساء
شركة تنظيف منازل ببقيق
شركة كشف تسربات المياه براس تنورة

games a dit…

I haven’t any word to appreciate this post.....Really i am impressed from this post....the person who create this post it was a great human..thanks for shared this with us.
Ludostar.co Skinscraft.online footballgamesbeast.com

Unknown a dit…

شركة مكافحة الصراصير بالرياض
شركة مكافحة فئران بالرياض
شركة مكافحة الفئران بجدة
شركة تنظيف منازل بالطائف
شركة تنظيف مجالس بالطائف

رواد الحرمين a dit…

عزل اسطح بالدمام لحماية وزيادة عمر الخزان الافتراضي.

شركه عزل فوم بالدمام عزل فوم

Susan a dit…

Useful info. Lucky me I discovered your website unintentionally, and I am surprised why this accident did not happened in advance! I bookmarked it. The 192.168.l.254 are used by router brands such as Westell ADSL Modems, 3Com routers, Linksys switches, 2Wire routers, TP-Link routers Alcatel ADSL Modems, Thompson ADSL routers, ADSL billions routers, SRW2023 and others.

Ankara Estetik Cerrah a dit…

Burun şeklini ideal açı ve ölçülere kavuşturmak için erkek kadına ayrı ayrı modellerde planlanan ve aynı zamanda ihtiyaç varsa burundan nefes alma güçlüğünün de düzeltilebileceği lokal yada genel anestezi altında yapılabilen cerrahi işlemdir burun estetiği ankara.Silikondan yapılmış protez kullanılarak cerrahi olarak meme hacminin arttırılmasıdır. 60 yıldır dünyada uygulanan en sağlıklı Ankara meme büyütme yöntemi meme protezidir.Ankara Lazer liposuction konvansiyonel liposuctionun lazer teknolojisi ile birleştirilmiş halidir. Konvansiyonel liposuctionda yalnızca cilt altı yağ dokuları kırılarak dışarı aspire edilirken, lazer liposuctionda aspirasyon öncesi ve sonrasında açılan aynı delikten girilerek dokulara lazer enerjisi de uygulanır.Ankara karın germe ameliyatı aşırı kilo, gebelik ve benzeri sebeplerle sarkmış olan karın derisinin cerrahi olarak çıkarılması işlemidir. İşlem sırasında ayrıca gevşek olan karın duvarı da sıkılaştırılabilir.Günümüzde baş ağrılarının önemli bir kısmından sorumlu olan Ankara migren ameliyatı genel hatlarıyla, baş bölgesinin duyu siniri olan trigeminal sinirin dallarının belli bölgelerde sıkışması sonucu ortaya çıkan, başın çeşitli bölgelerinde ve değişik paternlerde görülebilen, sıklığı kişiden kişiye değişen ve mide bulantısı vb. gibi bulguların da eşlik edebildiği ataklar tarzında baş ağrılarıdır.Ankara Meme Dikleştirme Kadınlarda meme sarkması, gebelik gibi edinsel sebeplerle oluşabildiği gibi gebelik yaşamamış kadınlarda da biraz daha ileri yaş döneminde olmak üzere, yer çekiminin etkisiyle meydana gelen kaçınılmaz bir süreçtir. Gebelik ve emzirme döneminde hormonların etkisiyle büyüyüp şişen meme dokusu, ekstra ağırlığının etkisiyle hem meme cildini esnetir hem de dokuyu taşıyan bağları gevşetir.