lundi 5 juillet 2010

# AT&T Long Lines Building by John Carl Warnecke

If you get the chance to walk in downtown Manhattan, you may catch a glimpse at a tall and opaque skyscraper. It is the AT&T Long Lines Building designed by John Carl Warnecke in 1974. Its program (housing the telephone switching equipment) and its cold war paranoia requirement (remaining operative even after a nuclear strike) makes it appear as a late constructivist building as an ode to war.6 commentaires:

Awaking Lucid a dit…

this is my favorite building in manhattan, i always read it as futurist though. (i didn't have any information or background on the building!)

i can't imagine it's still used for those functions anymore. would love to see a section of it. i'm glad other people are willing to recognize it, so ripe for an intervention

MARKSOR a dit…

I'm lovin'it

yanmaneee a dit…

hermes belts
lebron shoes
jordan 4
adidas superstar
nike kyrie 6
yeezy shoes
nike shox for women
curry 6
balenciaga sneakers
jordan shoes

Joker388 a dit…

Joker123
.
Joker388
.
Joker Gaming
.
Club388
.
Joker388
.
Joker123
.
Club388
.
Fafaslot
.
Fafa Slot
.
Fafaslot

Ankara Estetik Cerrah a dit…

Op. Dr. Onurkan İdacı Ankara Plastik Cerrah olarak bir çok estetik ameliyatını Ankara ilinde uzman ekip ile estetik operasyonları yapmaktadır.

Burun şeklini ideal açı ve ölçülere kavuşturmak için erkek kadına ayrı ayrı modellerde planlanan ve aynı zamanda ihtiyaç varsa burundan nefes alma güçlüğünün de düzeltilebileceği lokal yada genel anestezi altında yapılabilen cerrahi işlemdir Burun Estetiği Fiyat.


Silikondan yapılmış protez kullanılarak cerrahi olarak meme hacminin arttırılmasıdır. 60 yıldır dünyada uygulanan en sağlıklı Meme Büyütme Fiyat yöntemi meme protezidir.


Lazer liposuction Fiyat konvansiyonel liposuctionun lazer teknolojisi ile birleştirilmiş halidir. Konvansiyonel liposuctionda yalnızca cilt altı yağ dokuları kırılarak dışarı aspire edilirken, lazer liposuctionda aspirasyon öncesi ve sonrasında açılan aynı delikten girilerek dokulara lazer enerjisi de uygulanır.


Karın germe Fiyat ameliyatı aşırı kilo, gebelik ve benzeri sebeplerle sarkmış olan karın derisinin cerrahi olarak çıkarılması işlemidir. İşlem sırasında ayrıca gevşek olan karın duvarı da sıkılaştırılabilir.


Günümüzde baş ağrılarının önemli bir kısmından sorumlu olan Migren ameliyatı Fiyat genel hatlarıyla, baş bölgesinin duyu siniri olan trigeminal sinirin dallarının belli bölgelerde sıkışması sonucu ortaya çıkan, başın çeşitli bölgelerinde ve değişik paternlerde görülebilen, sıklığı kişiden kişiye değişen ve mide bulantısı vb. gibi bulguların da eşlik edebildiği ataklar tarzında baş ağrılarıdır.


Meme dikleştirme Fiyat Kadınlarda meme sarkması, gebelik gibi edinsel sebeplerle oluşabildiği gibi gebelik yaşamamış kadınlarda da biraz daha ileri yaş döneminde olmak üzere, yer çekiminin etkisiyle meydana gelen kaçınılmaz bir süreçtir. Gebelik ve emzirme döneminde hormonların etkisiyle büyüyüp şişen meme dokusu, ekstra ağırlığının etkisiyle hem meme cildini esnetir hem de dokuyu taşıyan bağları gevşetir.

toto a dit…

replica bags louis vuitton replica bags new york replica bags from china